Китайську BYD запросили в Україну випускати батареї для електромобілів

Міністерство інфраструктури України веде переговори з китайською компанією BYD про створення в нашій країні заводу з виробництва акумуляторних батарей для електромобілів і електробусів.

Як повідомляється на сайті міністерства, сьогодні міністр інфраструктури України Володимир Омелян зустрівся з Ісбрандом Хо – керуючим директором BYD Company Limited на європейському ринку. В ході зустрічі були обговорені можливості розміщення на території України потужностей з виробництва літієвих батарей для електроавтобусів і електромобілів, а також плани BYD по виходу на європейський ринок. Також міністр запросив представників компанії зустрітися з українськими бізнесменами і вивчити внутрішній ринок країни для розвитку подальшої співпраці.

«Україна вітає бажання найбільшого виробника електротранспорту і літієвих батарей компанії BYD серйозно розглянути України, як плацдарм для виходу на європейський ринок», – сказав Омелян.

В свою чергу пан Ісбранд Хо відзначив унікальний потенціал України, як для розміщення виробництва, так і для безбар'єрного експорту готової продукції в країни Європейського Союзу завдяки Угоді про асоціацію України з ЄС.

Китайська марка BYD двічі заходила на український автомобільний ринок, і двічі його спішно покидала – в кризи 2008 і 2015 років. Модельний ряд був представлений компактними і середньорозмірними седанами, а також кросовером.

Related