Китайська Wey побудувала кросовер з голографічним віртуальним асистентом

Компанія Wey, що належить китайському автовиробникові Great Wall, представила концепт електрокроссовера Wey-X з автопілотом п'ятого рівня автономності і голографічним асистентом.

Як розповіли самі розробники, Wey-X демонструє подальший вектор розвитку марки. По суті, новий електричний прототип китайців – це більш досконала форма концепту Wey XEV, але в новому дизайнерському мовою і з новим логотипом.

В основі шоу-кара лежить нова платформа, яка саме інформації немає. Чи не розповіли розробники і про можливості силової установки. Відомо тільки, що автомобіль оснащений автопілотом вищого рівня (автомобіль може самостійно доїхати до будь-якої заданої точки), штучним інтелектом, передовими технологіями біометрії і інноваційної зарядкою, яку в компанії називають «матричної». Обладнана спеціальними «шлангом» вона дозволяє перекачувати електроенергію назад в мережу. Як і практично кожен китайський концепт, Wey-X «озброєний» технологією розпізнавання осіб – біометричний датчик вбудований в дзеркало. При активації автономного режиму водіння рульове колесо шоу-кара складається всередину колонки.

Але головною «родзинкою» концепту Wey-X стала віртуальна тривимірна помічниця, здатна виконувати голосові команди, давати поради, розуміти жести і стежити за станом здоров'я водія. Є в оснащенні концепту і інші сучасні технології, наприклад, IntelliSense і Let-V, що дозволяють контактувати з дорожньою інфраструктурою та іншими транспортними засобами.

Світова прем'єра електрокроссовера Wey-X відбудеться 25 квітня в Пекіні.

Джерело: Autohome

Related