Китай продовжив податкові пільги для електромобілів до 2021 року

Китайська програма стимулювання ринку «зелених» автомобілів збережена. Міністерство фінансів країни продовжило податкову знижку на покупку електрокарів, гібридів і автомобілів на водневих паливних елементах до кінця 2020 року.

Термін дії знижених податків для покупки транспортних засобів з альтернативними силовими установками закінчувався 1 січня 2018 року, але відповідно до нового розпорядженням китайського Мінфіну, термін дії пільг продовжено до 31 грудня 2020 року. Така політика держави повинна стимулювати виробників випускати більше машин без традиційного двигуна внутрішнього згоряння. Про це повідомило агентство Reuters.

Уряд Китаю прислухалося до прохань автовиробників, які починаючи з 2019 року, зобов'язані дотримуватися квоти по випуску «зелених» автомобілів. Продовження податкових пільг дозволить автовиробникам уникнути збитків при заміщенні машин з ДВС більш дорогими аналогами з електроустановками.

Китай – найбільший автомобільний ринок в світі, а також найбільший ринок «автомобілів з новими джерелами енергії». За одинадцять місяців поточного року їх продажу в країні виросли на 51,4% і це при тому, що на ринку в цілому фіксується уповільнення зростання. За прогнозом в цьому році в Китаї продадуть 700 тисяч електрокарів і гібридів.

Related