Kia залишить в Європі тільки електричну версію Soul

Kia Soul нового покоління дебютує до кінця поточного року. На європейському ринку модель буде пропонуватися виключно з електричною силовою установкою.

При зміні поколінь Kia Soul отримає нову платформу. Моторну гамму новинки складуть колишні бензинові мотори 1.6 Gamma, 1.6 T-GDI і 2.0 Nu, а також 1.6-літровий турбодизель CRDi. З чуток, у автомобіля з'явиться новий наддувний мотор T-GDI Kappa об'ємом 1.0 л і електрична силова установка. На європейському ринку новий Soul запропонують в двома видами батарей – ємністю 39 і 64 кВт · год. Можливий запас ходу – 300 – 500 км.

Те, що з усього списку моторів європейської версії Kia Soul нової генерації дістанеться тільки електричний силовий агрегат, обумовлено в першу чергу попитом. Незважаючи на істотну різницю в ціні, електрична версія користується у європейців більшою популярністю, ніж бензинові і дизельні. За перші п'ять місяців поточного року в Німеччині було продано 2245 Kia Soul, з них 1 899 електричних. На німецькому ринку Kia Soul другого покоління з ДВС варто від 17 240 евро, а EV – від 29 490 евро.

Джерело: Elective

Related