Kia випустить серійну версію кросовера Telluride

У дебютував в 2016 році в Детройті прототипу Kia Telluride з'явиться серійна версія. Про це представники південнокорейського бренду розповіли на автосалоні в Детройті.

Дизайнер європейського офісу Kia Грегорі Гуляма сказав, що новий великий кросовер з'явиться не тільки на ринку Північної Америки, а й за її межами. При цьому Telluride, швидше за все, не буде представлений в Європі, де успішно продається кросовер Kia Sorento, на модифікованому шасі якого і побудований Telluride.

Габаритна довжина прототипу – 5001 мм, ширина – 2029 мм, а висота – 1800 мм. Повнопривідний концепт оснащений 400-сильною гібридною силовою установкою, що складається з 3.5-літрової наддувной «шістки» (270 л.) І електродвигуна (130 к.с.). У салоні цифрова приладова панель, екрани на дверях і система стеження за станом пасажирів.

Серійний кросовер, цілком ймовірно, втратить відкриваються проти руху задній дверей і отримає більш традиційну компоновку салону без розташованого по центру водійського сидіння, як у представленого два роки тому шоу-кара.

Джерело: Go Auto

Related