Kia розкрила дизайн нового Cerato

Готуючись до світової прем'єри на автосалоні в Детройті 15 січня, Kia показала дизайнерські начерки компактного седана Forte (Kia Cerato / Kia K3) третього покоління.

Підігріваючи інтерес до новинки, південнокорейський бренд випустив кілька тизерних зображень моделі, які дозволяють розглянути спортивний спосіб дебютанта. У компанії говорять, що «четирехдверка» «черпає дизайнерське натхнення у недавно представленого Stinger і буде більш гострою та спортивної».

Зовні більш «м'язистий», ніж попереднє покоління, седан отримав нові передній і задній бампери, більш рельєфний капот, іншу радіаторну решітку і нову світлодіодну оптику. Задні ліхтарі, як у компактного кросовера Kia Sportage, з'єднані горизонтальною смужкою, що робить седан візуально ширше.

Є зміни в інтер'єрі «четирехдверка». Це нова інформаційно-розважальна система з великим монітором і горизонтальні вентиляційні отвори в стилістиці Kia Stinger.

Повна інформація про Kia Forte (Kia Cerato / Kia K3) третього покоління буде оголошена 15 січня на прес-конференції виробника в рамках Північноамериканського міжнародного автосалону (NAIAS) в Детройті.

Джерело: Kia

Related