Kia Optima оновився для Кореї

В Південній Кореї представлена ​​рестайлінговая версія седана Kia Optima, що продається на місцевому ринку під назвою К5. Що перетворилася зовні і дооснащення модель призначена для домашнього ринку.

Седан отримав нову радіаторну решітку, бампер з ефектними «крильцями» по краях, світлодіодну оптику, задні ліхтарі з новим малюнком і нові по дизайну колісні диски діаметром від 16 до 18 дюймів.

Найпомітнішою зміною салону стало нове рульове колесо, як у оновленого кросовера Sorento. З'явилася в інтер'єрі і нова мультимедійна система з восьмидюймовим дисплеєм і функцією розпізнавання голосу, а також світлодіодне підсвічування.

У списку оснащення рестайлінгової моделі адаптивний круїз-контроль з функцією утримання в смузі руху і лампи на дверях, при відкриванні проектують на поверхню дорожнього полотна логотип К5.

В Південній Кореї Kia K5 пропонується з дизельним двигуном потужністю 141 к.с. і трьома бензиновими моторами потужністю 153, 163 і 180 к.с. Топовий бензиновий агрегат і «дизель» поєднуються з семиступінчастою роботизованою коробкою передач з двома зчепленнями, в пару двох інших моторам передбачені шестиступінчаста механічна коробка передач або шестидіапазонний «автомат».

Джерело: Motor

Related