Kia назвала термін європейського дебюту електромобіля Niro EV

Світова прем'єра електричного Kia Niro відбудеться в жовтні поточного року на автосалоні в Парижі. На європейському ринку кросовер з'явиться після прем'єри. У Південній Кореї продажі новинки вже почалися.

Від гібридних модифікацій електричний кросовер відрізняється трапецієподібної гратами внизу переднього бампера і наявністю глухий панелі з люком для підзарядки на місці решітки радіатора, стрілоподібними світлодіодними ходовими вогнями, задньою оптикою і бампером, а також переробленими повітрозабірниками. У салоні електрокара встановлена ​​цифрова приладова панель з 7.0-дюймовим сенсорним дисплеєм нової розважальної системи з підтримкою людино-машинного інтерфейсу (Human-machine interface, HMI) і обертається шайба селектора передач. Дані приладів виводяться на 7.0-дюймовий екран на центральній консолі.

В Європі кросовер буде пропонуватися у двох модифікаціях: з акумуляторним блоком ємністю 64 кВт · год з запасом ходу на одному заряді 450 км і з батарей ємністю 39,2 кВт · год і запасом ходу в 200 км. Від 100-кіловатної системи швидкої зарядки акумулятори можна зарядити до 80% за 54 хвилини.

Kia Niro EV оснащений 204-сильним електромотором, що розвиває 395 Нм крутного моменту. З місця до першої «сотні» кросовер прискорюється за 7.8 с., На 0.2 с довше, ніж топова версія представленого навесні поточного року в Женеві Hyundai Kona Electric, оснащена таким же 204-сильним мотором і батарей ємністю 64 кВт · год.

Крім звичайних систем допомоги водієві, таких як автоматичне екстрене гальмування, Kia Niro EV отримає систему автономного управління другого рівня, що управляє прискоренням, гальмуванням і рулюванням в межах смуги руху і вимагає постійного контролю з боку водія.

Минулого місяця в Kia заявили, що отримали 5000 замовлень на Niro EV в Південній Кореї, де вже продаються гібридні і плагін-гібридні модифікації кроссовера.

Джерело: Autocar

Related