Kia навчила електрокроссовер Niro EV спілкуватися з пішоходами

Концепт Kia Niro EV зі світлодіодним радіаторної гратами, запасом ходу 383 кілометри і новим людино-машинним інтерфейсом (Human-machine interface, HMI) представлений на виставці споживчої електроніки в Лас-Вегасі .

Кілька днів тому компанія показала тизерну фото концепту компактного кросовера, а сьогодні стала відома вся інформація про новинку і цілій низці пов'язаних з нею технологій, які компанія планує використовувати в своїх майбутніх моделях.

Концепт побудований на базі гібридного кросовера Kia Niro, вперше представленого в лютому 2016 року у моторшоу в Чикаго, але є і ряд суттєвих відмінностей. Наприклад, світить радіаторна решітка, є частиною інтерактивної системи освітлення і використовується в якості дисплея для передачі даних і попередження пішоходів і велосипедистів про наближення практично безшумного автомобіля. Цю систему попередження пішоходів, вперше продемонстровану в рамках CES 2018, в компанії назвали Active Pedestrian Warning System. Входить до складу APWS фронтальна камера з функцією розпізнавання об'єктів, ідентифікує пішоходів, а за допомогою декількох динаміків їх інформують про небезпеку.

Концепт Niro EV відрізняється мінімалістичним дизайном і використанням нейтральних кольорів. У компанії вважають, що це дозволяє створювати відчуття «простору і спокою» для пасажирів. Що стосується кабіни, то розробники кажуть, що вона являє собою «більше взаємодія з новими технологіями і функціями», але більш детальна інформація так і не була надана.

Niro EV Concept оснащений 150-кіловатним електричним мотором і літій-полімерним акумулятором ємністю 64 кВт · год. Як уже згадувалося, запас ходу електричного кросовера складе 383 км.

Kia Niro EV – один з 16 серійних електрифікованих моделей (5 звичайних гібридів, 5 підключаються гібридів, 5 повністю електричних і один з силовою установкою на паливних елементах), які компанія планує випустити до 2025 року.

Джерело: Kia

Related