Karma Automotive показала перший тизер концепту від Pininfarina

Концепт буде однією з трьох моделей, які представлять в Шанхаї.

Каліфорнійська компанія Karma Automotive (колишня Fisker Automotive) анонсувала прем'єру відразу трьох новинок: повністю електричного концепту Karma Vision, гібридного седана Karma Revero нового покоління і нікого концепту з дизайном від ательє Pininfarina. Експозиція підноситься як «Shanghai Big Three» (Шанхайська велика трійка) і «новий світанок» в рамках бізнес-стратегії Value Forward. Потрійна прем'єра відбудеться 16 квітня на автосалоні в Шанхаї.

Список стратегічних ділових партнерів Karma Automotive італійське кузовне ательє Pininfarina поповнило в січні цього року. За допомогою Pininfarina, що належить китайцям виробник електрокарів і гібридів розраховує прискорити розробку нових моделей і технологій.

Karma Vision Concept

«Karma близька по духу з Pininfarina завдяки нашій спільній прихильності до приголомшливого дизайну, і ми очікуємо, що кінцевий результат нашого партнерства справить враження », – сказав генеральний директор Karma Ленс Чжоу.

Анонсований концепт – плід спільної співпраці. Поки компанія опублікувала зображення шоу-кара з дуже вузькою оптикою і значного розміру повітрозабірниками, призначених, по всій ймовірності, для охолодження встановленої під підлогою батареї.

Джерело: Karma Automotive

Related