Канадці створили броньований позашляховик з кліренсом 50 см

Канадська компанія Inkas побудувала броньований позашляховик з дорожнім просвітом 500 мм. Новий автомобіль сімейства Sentry – Inkas Sentry MPV представлять в останні дні травня на виставці технологій безпеки і засобів захисту в Оттаві.

Inkas Sentry MPV побудований на основі багатоцільового броньовика APC, але легше базової моделі і володіє вищими позашляховими можливостями. Крім того, канадський позашляховик розрахований на шість чоловік, обладнаний вантажною платформою і пропонує більше варіантів кастомізації, в тому числі і розташування посадочних місць.

Автомобіль укомплектований 6.8-літровим «турбодизелем» (395 к.с., 1 085 Нм) і шестиступінчастою автоматичною коробкою передач. Максимально броньовик може розвивати 140 км / ч.

Основна цільова аудиторія Sentry MPV – прикордонні загони, спецслужби і співробітники правоохоронних органів. Залежно від призначення позашляховик може бути оснащений приладами нічного бачення, лебідкою з електронним управлінням, поворотною туреллю або пристроєм звукового оповіщення, а також додатковим захистом моторного відсіку.

Джерело: Motor

Related