Каліфорніскій стартап показав шестимоторний електричний гіперкар Tachyon Speed ​​

Технологічний стартап Rice Advanced Engineering Systems and Research (RAESR) побудував 1250-сильний шестимоторний електричний гіперкар Tachyon Speed, що розганяється до 386 км / ч.

Своє творіння майстра створення прототипів, електричних силових установок і акумуляторів з Каліфорнії назвали в честь гіпотетичної частинки ТАХІОН, що рухається швидше за світло. Їх «двухдверка» розганяється до 386 км / ч. До 100 км / год гіперкар прискорюється менше ніж за 3 с, а набрати швидкість понад 190 км / год здатний менш ніж за 7 с. Таким швидким і динамічним його робить 1250-сильна електрична силова установка з шести електродвигунів, розвиваюча 4948 Н · м крутного моменту. Розробники стверджують, що в міському режимі їх гіперкар зможе долати 241 км на одному заряді акумулятора.

Основою купе стала хромомолібденовая трубчаста рама, на якій закріплені карбонові панелі кузова і елементи аеродинамічного обважування. Частина деталей конструкції гіперкара розробники надрукували на 3D-принтері з полікарбонату і нейлону.

Tachyon Speed ​​оснащений антипробуксовочной системою з декількома режимами роботи, системою контролю вектора тяги і регульованою по висоті підвіскою. Завдяки заднього антикрила із змінним кутом атаки величину генерованої притискної сили можна регулювати в діапазоні 181 – 450 кг.

Коли з'явиться серійний Tachyon Speed, як і вартість свого спритного електрокара, розробники не повідомляють.

Джерело: Motor

Related