Кабмін: запланований річний обсяг ремонту доріг виконано на 50%

Кабмін поінформував про хід ремонтних робіт на дорогах в 2018 році: протягом першого півріччя виконано більше 50% від запланованого обсягу. У Чернівецькій та Сумській областях ремонт так і не розпочався.

Як повідомив віце-прем'єр-міністр України Володимир Кістіон, найкраще з планом ремонту доріг справляються Волинська, Дніпропетровська, Закарпатська, Запорізька, Кіровоградська, Львівська, Полтавська, Тернопільська, Херсонська та Хмельницька області. У цих областях вже виконано 80% робіт від запланованого річного обсягу. У списку тих, що відстають Житомирська, Миколаївська, Рівненська, Сумська та Чернівецька області. У двох останніх ремонт доріг так і не розпочався. За словами Кістіона, немає навіть проектної документації, що «при найбільшому за останні роки рівні фінансування не допустимо».

Нагадаємо, що в цьому році уряд виділив на ремонт доріг рекордну за останні три роки суму – 45.7 млрд. Грн. З них 19 млрд. Грн. направлено на ремонт доріг державного значення, 11.53 млрд. грн. – на місцеві дороги, які з січня поточного року передані на баланс обласних державних адміністрацій, 2.6 млрд. Грн. – на підвищення безпеки на дорогах і 3.4 млрд. Грн. – на експлуатацію доріг державного значення (освітлення, прибирання, розмітка і т.п.).

За словами Кістіона, з 5 млрд. Грн. надійшли на ремонт доріг з Дорожнього фонду, на казначейських рахунках залишаються 3.2 млрд. грн. Ці кошти досі не задіяні. Чи не використані і 2.9 млрд. Грн., Що надійшли від митного експерименту.

«До початку зиму ми очікуємо повного виконання плану поточного року, тому варто прискоритися і відповідальніше ставитися до своїх обов'язків», – підсумував віце-прем'єр.

Джерело: kmu.gov.ua

Related