«Каблучка» Mercedes-Benz Citan Tourer виділили новий турбодизель

Компанія Mercedes-Benz випустила оновлений вен Citan Tourer. Зовнішність і інтер'єр німці не чіпали, а нововведення сховали під капотом, де з'явився новий для моделі дизельний турбомотор.

В моторній гамі Citan Tourer з'явився новий чотирициліндровий дизельний мотор OM 608 1.5, яким замінили колишній застарілий агрегат OM 607 1.5. Мотор OM 608 – це грунтовно перероблений інженерами марки агрегат Renault K9K з більш легким і міцним блоком циліндрів, компактною головкою блоку з інтегрованим впускним колектором, підвищеним тиском уприскування (2000 бар замість 1600) і системою сечовини нейтралізації. Крім відповідності вимогам Euro 6d-TEMP доопрацювання дозволили знизити рівень шуму і збільшити віддачу агрегату: в залежності від версії потужність зросла на 5-6 к.с., а крутний момент – на 20-30 Нм.

Mercedes-Benz Citan Tourer c дизайн-пакетом RED Design Package

У базовій версії Citan 108 CDI мотор видає 80 к.с. і 210 Нм, середньої 109 CDI – 95 к.с. і 230 Нм, а в топової 111 CDI – 116 к.с. і 260 Нм. На всіх трьох версія агрегат поєднується з новою шестиступінчастою механічною коробкою передач. Єдина бензинова модифікація Citan 112 комплектується колишнім 1.2-літровим турбомотором потужністю 114 к.с. За доплату такий «каблучок» оснастять преселективним «роботом» 6G-DCT.

У списку систем безпеки система електронної стабілізації ADAPTIVE ESP і система допомоги при гальмуванні. В якості опції пропонуються датчики світла і дощу, система контролю тиску в шинах і камера заднього виду з дисплеєм в дзеркалі заднього виду.

Джерело: Mercedes-Benz

Related