Jeep Wrangler: перевидання класика

В Україні стартував продаж нового Wrangler. Причому це всього лише четверте покоління моделі, з якою і почалася історія марки. Але найцікавіше, що цінник не виріс, а зменшився.

Як і всі автомобілі, що стали класикою ще за життя, Wrangler перетворився на заручника своєї концепції. Як зовні, так і технічно. Сьогодні абсолютна більшість нововведень зустрічаються ренглероводамі в багнети, навіть якщо конструктори намагаються виправити і поліпшити архаїчну конструкцію. Саме тому у нього все той же квадратно-гніздовий дизайн, сходова рама, нерозрізні мости, складна рамка лобового скла, чесний повний привід із заниженою передачею, зовнішні петлі, двостулкові задні двері з навісний запаскою і т. Д.

Завдяки італійським дизайнерам 8,4-дюймовий тач-скрін медіасистеми Uconnect не виглядає прибульцем з інших світів. Нарешті не найкоротший автомобіль отримав камеру заднього виду і датчики паркування. Крім того список асистансів поповнився системами моніторингу мертвих зон і превентивного гальмування, контролю тиску шин плюс круїз-контролем, датчиками світла, дистанційним запуском двигуна і бесьключевой доступом.

За словами Наталії Губською, заступник директора з продажу компанії «Гранд Аутомотив» (офіційний дистриб'ютор Jeep в Україні) на першу партію Wrangler вдалося встановити спеціальну ціну – від $ 49,6 тис. Далі буде тільки дорожче – в середньому на $ 3-5 тис . На нашому ринку Wrangler, як і раніше, буде доступний з короткою (2459 мм) і довжиною Unlimited (3008 мм) базою в модифікаціях Sport (1,403 млн. грн.), Sahara (1,544 млн. грн.), Rubicon (1,589 млн . грн.). Тобто не дорожче, а дешевше ніж просили за попереднє JK-покоління.

Related