Jeep розсекретив інтер'єр нового Wrangler

Jeep Wrangler 2018 дебютує 29 листопада на автосалоні в Лос-Анджелесі, але вже зараз з'явилася можливість розглянути деталі салону однією з найбільш очікуваних новинок року.

Дизайн інтер'єру дещо змінився, але це все той же класичний стиль Wrangler, розбавлений сучасними елементами. Позашляховик 2018 модельного rода зможе запропонувати водієві та пасажирам більш якісні матеріали, більше комфорту, можливостей підключення і нові функцій безпеки.

У четвертого покоління нове рульове колесо з металізованими вставками, більш тонкими спицями та іншими кнопками. На центральній консолі великий кольоровий дисплей бортового комп'ютера і повністю нова фурнітура. Центральні дефлектори перемістилися по обидва боки дисплея, а мультимедійна система отримала більший екран. Приладову панель обробили шкірою з контрастною рядком.

Екстер'єр Jeep Wrangler 2018 ми вже бачили на фото, представлених компанією в рамках SEMA Show 2017 Лас-Вегасі. У позашляховика впізнавана трапецієвидні грати радіатора, круглі фари і квадратні задні ліхтарі, поліпшена аеродинаміка і складне лобове скло з ще більшим кутом нахилу. Розглянути все це і дізнатися повну детальну інформацію про нове покоління легендарного позашляховика можна 29 листопада в Лос-Анджелесі.

Джерело: Carscoops

Related