Jeep привіз до Європи спецверсію Grand Cherokee S

Спеціальна «європейська» версія позашляховика Jeep – Grand Cherokee S вже доступна в деяких країнах Старого Світу. Автомобіль отримав спортивну підвіску, розширений список оснащення і ряд візуальних відмінностей.

Від звичайної моделі спеціальна версія відрізняється 20-дюймовими колісними дисками, додатковими чорними елементами на кузові, тонованими стеклами з окантовкою з «чорного хрому» і пофарбованими в чорний колір подвійними патрубками вихлопної системи. «Чорна» тема триває і в оформленні інтер'єру.

Крім візуальних відмінностей спеціальна версія може запропонувати розширений список оснащення. У ньому спортивна підвіска, 506-ватна аудіосистема Alpine з функцією активного шумозаглушення, інформаційно-розважальна система з 8.4-дюймовим сенсорним дисплеєм, підтримкою Apple CarPlay і Android Auto, панорамний дах, двозонний клімат-контроль, затягнуте в шкіру рульове колесо, підігрів всіх сидінь .

Довгий у Grand Cherokee S і список стандартних систем безпеки і допомоги. У ньому понад сімдесят пунктів, в тому числі система попередження про зіткнення, система контролю і утримання в смузі руху, адаптивний круїз-контроль і моніторинг сліпих зон.

Європейські клієнти бренду зможуть вибирати з десяти варіантів колірних рішень і трьох силових агрегатів: 3.0-літрового «дизеля» (250 к.с.), 3.6-літровою бензиновою «шістки» (286 к.с.) і 5.7-літрового мотора HEMI V8 (352 к.с.). Всі три двигуни поєднуються з 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач. Позашляховик укомплектований стандартною системою повного приводу Quadra-Drive II з заднім електронним диференціалом обмеженого ковзання, діючу пенсійну систему п'яти режимах: Auto, Snow, Sand, Mud і Rock.

Ціни на Jeep Grand Cherokee S поки не оголошені.

Джерело: Jeep

Related