Jeep показав семимісний Grand Commander для китайського ринку

Китайський підрозділ компанії Jeep опублікувало офіційні фото нового серійного позашляховика Grand Commander, прем'єра якого відбудеться на Пекінському автосалоні в квітні поточного року. Новинка призначена для місцевого ринку, де буде пропонуватися в п'яти-і семимісцевому кузові.

Зовні Grand Commander схожий на Grand Cherokee, але є і відмінності. Прямокутні передні фари Commander з'єднуються з більш вузькою гратами радіатора, задні ліхтарі тонше і «обтікають» кузов автомобіля з боків. Більше за розміром і задні скла.

Докладною специфікації нової моделі, поки немає. Очікується, що автомобіль буде оснащуватися 2.0-літровим турбомотором, як у нового Wrangler. На цій моделі віддача агрегату становить 268 к.с. і 400 Нм крутного моменту.

Цілком ймовірно, виробництво «китайського» Jeep Grand Commander налагодять на території Китаю.

Для американського ринку компанія готує Jeep Wagoneer і Grand Wagoneer. Дебют новинок відбудеться до 2020 року. Обидві моделі будуть доступні в двох розмірах колісної бази і, як і Grand Commander, будуть побудовані на тій же платформі, що і Grand Cherokee. На ринку новий Grand Wagoneer складе конкуренцію моделям Land Rover і Mercedes. Передбачається, що коштувати модель буде до 140 тисяч доларів.

Джерело: Jeep China

Related