Jeep озвучив план розвитку на найближчі п'ять років

Компанія Jeep поділилася планами на найближчі п'ять років: десять гібридних і чотири повністю електричні моделі до 2022 року, поступове і повна відмова від дизельних моторів і автопілот третього рівня в кожному автомобілі.

В компанії заявили, що до 2022 року не тільки оновлять модельну лінійку, але і представлять автомобілі в трьох нових для себе сегментах. Крім того до 2021 року у кожної моделі Jeep з'явиться електрична модифікація. Також автовиробник планує представити системи управління третього рівня автономності (водій може не контролювати машину на дорогах з «передбачуваним» рухом, але повинен бути готовим взяти керування на себе), які будуть встановлюватися на всі моделі Jeep. Що стосується відмови від дизельних моторів, то кінцевої дати в компанії не назвали.

В 2020-2022 роках Jeep планує запустити Renegade нового покоління, повністю електричну модифікацію Wrangler, новий субкомпактний кросовер, менший за розмірами, ніж Renegade, а також оновлений Compass і відроджений Wagoneer / Grand Wagoneer. У поточній лінійці компанії очікується поява нового пікапа, кросовера Cherokee і двох модифікацій Grand Cherokee: з п'яти- і семимісцевим салоном. Всі моделі отримають гібридні силові установки, а Wrangler, Renegade і Cherokee – повністю електричні.

Джерело: Fiat Chrysler Automobiles

Related