Infiniti планує почати випуск електрокарів з 2021 года

З 2021 року Infiniti почне випуск нових автомобілів з електрифікованими силовими агрегатами. Моделі будуть побудовані в стилістиці концепт-кара Q Inspiration, представленого два дні тому на автосалоні в Детройті.

Представляючи концепт віце-президент Infiniti по дизайну Альфонсо Альбаіса сказав, що «концепт-кар Q Inspiration передує нове покоління автомобілів Infiniti». І ось тепер на Всесвітньому конгресі автомобільних новин (Automotive News World Congress) в Детройті його слова підтвердив президент і виконавчий директор компанії Nissan Хірото Сайкава.

За словами Сайкава, Infiniti запропонує покупцям лінійку повністю електричних (EV) і електрифікованих моделей (e-POWER), оснащених повним спектром технологій, доступних для Infiniti як для преміального бренду в рамках альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi.

Розроблена Infiniti технологія e-POWER є схему з бензиновим двигуном невеликого робочого об'єму, який заряджає високопродуктивний акумуляторний блок. Така силова установка значно збільшує запас ходу автомобіля, забезпечуючи переваги повноцінного електрокара.

В компанії очікують, що до 2025 року більше половини всіх продаваних автомобілів Infiniti будуть електрокарами.

Джерело: Infiniti

Related