Hyundai впровадила доповнену реальність в проекційний дисплей

Компанія Hyundai представила на виставці CES в Лас-Вегасі прототип навігаційної системи нового покоління. Головна особливість розробки – проекційний дисплей з ефектом доповненої реальності.

Для демонстрації можливостей системи прототип AR встановили на седан Genesis G80. Система AR є проекційний дисплей, розташований в поле зору водія, на який в режимі реального часу транслюється тривимірне зображення дороги, підказки навігаційної системи і інформація систем допомоги водієві (попередження про наближення до перешкоди, зміні смуги руху та інші).

Водій бачить віртуальне зображення, яке накладається на навколишнє оточення. Додаткові ефекти виглядають так, ніби знаходяться на відстані 15 м від очей водія, а їх розмір досягає 3152х1310 мм. У перспективі система зможе виділяти людей, пішохідні переходи і велодоріжки, а за допомогою технології V2X – показувати інформацію про сигнали світлофора, що оточують транспортних засобах, а також дорожні або погодні умови.

«Цей демонстраційний автомобіль є першим кроком на шляху до технологічних інновацій. Майбутнє мобільне вітрове скло буде більше, ніж просто шматок скла. Скло з голографічним приводом AR послужить платформою для надання нових послуг і відкриття нових вражень в автомобілі », – сказав директор бізнес-групи відкритих інновацій Hyundai Motor Group Юнсон Хван.

Систему навігації з голографічним доповненою реальністю розробили фахівці швейцарської компанії WayRay, угоду про стратегічне партнерство з якою Hyundai Motor Group уклала в вересні минулого року. Цьому передували власні дослідження південнокорейського автовиробника, що почалися в 2017 році. У компанії вважають, що нова технологія допоможе в розробці інших тісно пов'язаних областей, таких як носяться роботи, розумні будівлі, розумні міста та інших «захоплюючих можливостей».

Джерело: Hyundai

Related