Hyundai створив бездротову автоматичну зарядку для електромобілів

Компанія Hyundai представила бездротову зарядну систему для електрокарів, що працює «в парі» з автоматизованою системою паркування автомобілів. Впровадити систему Automated Valet Parking System (AVPS) планують до 2025 року.

Технологія Automated Valet Parking System поєднала в собі систему поповнення заряду акумуляторів, засновану на електромагнітної індукції, і функцію автоматичного паркування. Працездатність системи автори проекту продемонстрували в анімаційному відео з концептом Le Fil Rouge, представленим Hyundai навесні 2018 року на автосалоні в Женеві. Причиною об'єднання двох технологій розробники називають значне збільшення попиту на електрокари, що спричинить за собою брак місць для їх парковки і зарядки.

Технологія AVPS дозволить автономно відправляти електрокар на вільну зарядну станцію, а потім розміщувати на вільне місце для паркування. Забрати свій автомобіль водій зможе за допомогою додатка для смартфона. Машина автоматично повернеться до місця його знаходження. За словами розробників, реалізація цієї ідеї стала можливою завдяки постійному зв'язку між електромобілем, паркуванням, зарядної системою і водієм. Паркувальна система відправляє користувачу інформацію про місцезнаходження порожніх місць для паркування та зарядних станцій, а система зарядки оновлює статус зарядки транспортного засобу в режимі реального часу.

Запустити технологію AVPS планують до 2025 року, коли «автономні автомобілі четвертого рівня стануть звичайним явищем». Такі транспортні засоби будуть пересуватися в повністю автономному режимі, але при необхідності водій може взяти керування на себе. Серійне виробництво власних автомобілів з системами автономного управління четвертого рівня Hyundai планує почати з 2021 року, а повністю автономних – до 2030 року.

Джерело: Hyundai

Related