Hyundai Santa Fe нового покоління показали на офіційному скетчі

Hyundai опублікувала першу фотографію кросовера Santa Fe нового покоління, який буде представлений офіційно на початку березня на Женевському автосалоні.

В лютому компанія обіцяє показати докладні зображення новинки, а поки доводиться задовольнятися єдиним фото профілю, але навіть цього достатньо, щоб помітити кардинальні зміни в екстер'єрі. Santa Fe нового покоління став більше схожий на «молодший» кросовер Hyundai Kona. В першу чергу, увагу привертають передній і задній бампер, а також рельєфна лінія, візуально з'єднала передні і задні фари. У серпні минулого року були опубліковані шпигунські фото тестового прототипу кросовера, на якому добре видно абсолютно нова радіаторна решітка і двоповерхова оптика.

Ніякої технічної інформації про модель, в компанії не повідомили, зазначивши при цьому, що автомобіль оснащений «комплексним пакетом активних функцій безпеки Hyundai», в числі яких система Rear Occupant Alert, яка повідомить водієві «про забутих» на сидіннях заднього ряду пасажирів , коли він вийде з салону. В арсеналі кроссовера оновлена ​​система попередження про зіткнення з транспортом, що рухається в перехресному напрямку. Доповнена функцією автоматичного гальмування, система призначена для екстреної зупинки автомобіля на вузьких ділянках дороги з обмеженою видимістю.

Джерело: Hyundai

Related