Hyundai привезе на CES «крокуючий автомобіль» рятувальників

Компанія Hyundai анонсувала прем'єру «крокуючого автомобіля». Прем'єра концепту під назвою Elevate відбудеться 7 січня в Лас-Вегасі на виставці споживчої електроніки CES 2019.

Як стверджують автори проекту, Hyundai Elevate стане першим автомобілів нової категорії транспортних засобів, яку в компанії називають Ultimate Mobility Vehicle або UMV. Інформації про новинку на даний момент мало. Відомо, що шоу-кар являє собою невелику пасажирську платформу, в якій містяться носилки з прострадавшім. Доступ всередину платформи відкривається через спеціальний люк в бічній частині кузова. Колеса автомобіля прикріплені до висувним опорам, що дозволяє долати бездоріжжя і опинятися в місцях, в які неможливо доїхати на традиційному транспортному засобі. Як стверджують в Hyundai, автомобіль здатний рухатися, ходити і навіть перелазити через перешкоди. Судячи з опублікованим зображенню, Elevate може використовуватися під час рятувальних операцій.

«Під капотом» у шоу-кара – електрична силова установка, але яка саме, поки не відомо. Немає інформації про те, чи буде у шоу-кара серійне продовження. Вся інформація про «всюдиході» стане відома на прес-конференції марки 7 січня о конференц-центрі Мандалай-Бей (South Mandalay Bay) в Лас-Вегасі.

Джерело: Hyundai

Related