Hyundai привезе експозицію Музею світового футболу на Чемпіонат світу з футболу FIFA 2018

Компанія Hyundai Motor вперше в історії представить в галереї Hyundai Motorstudio експозицію Музею світового футболу FIFA. Виставка буде працювати протягом усього Чемпіонату світу з футболу FIFA 2018 – з 8 червня по 20 липня.

Виставка «Музей світового футболу FIFA за підтримки Hyundai» присвячена Чемпіонату світу з футболу FIFA 2018, емоціям і відданості сучасних шанувальників цього виду спорту, а також історії Чемпіонатів світу з футболу FIFA, розказаної через історичні експонати, що належали легендам світового футболу. Ключовим експонатом стане Кубок Жюля Римі, який буде вперше виставлятися за межами Музею світового футболу в Цюріху.

Кубок Жюля Римі був офіційним трофеєм Чемпіонату світу з футболу FIFA з 1930 по 1970 рік. Його викрадали двічі – в 1966 році в Англії, а потім в 1983 році в Бразилії. Втім, одна зі складових частин Кубка Жюля Римі збереглася до сих пір – це оригінальна підставка, на якій написані імена перших чотирьох переможців. Її знайшли в підвалі штаб-квартири Федерації в Цюріху в 2014 році і прикріпили до ідентичної копії трофею. Вболівальники ЧС-2018 отримають можливість побачити Кубок на власні очі в галереї Hyundai Motorstudio протягом всієї виставки поряд з Кубком переможців Чемпіонату світу з футболу FIFA 2018, який буде виставлятися з 9 червня.

Крім цього, в експозиції «Музей світового футболу FIFA за підтримки Hyundai» будуть представлені артефакти з різних Чемпіонатів світу з футболу, починаючи з 1930 року і по сьогоднішній день, що мають відношення до легенд світового футболу – Пеле, Дієго Марадоні, Льву Яшину , Ліонелю Мессі і Кріштіану Роналду. При цьому Фасад Hyundai Motorstudio на час Чемпіонату перетвориться в гігантську турнірну таблицю, на якій з'являться 64 офіційних м'яча Adidas Telstar 18 з усіх матчів Чемпіонату світу з футболу FIFA 2018.

Відкриття виставки «Музей світового футболу FIFA за підтримки Hyundai» відбудеться 8 червня 2018 року. Починаючи з 9 червня по 20 липня на протязі 42 днів експозиція буде доступна широкому загалу.

Джерело: Hyundai

Related