Hyundai представила новий водневий кросовер NEXO

Новий водневий кросовер Hyundai буде називатися NEXO. Про це південнокорейський виробник оголосив на прес-конференції в рамках виставки споживчої електроніки CES 2018 у Лас-Вегасі.

Новинка, яка в лінійці компанії замінить серійний Hyundai ix35 Fuel Cell (Hyundai Tucson в США), оснащена 163-сильним електричним мотором, 40-кіловатної батареєю і блоком паливних батарей. Час заправки батареї воднем – 5 хвилин. За заявою виробника, максимальний запас ходу кросовера – приблизно 590 км. При цьому під час першого показу в Сеулі в серпні 2017 року, був заявлений запас ходу 800 км в комбінованому європейському циклі NEDC. З місця до 96 км / ч NEXO розганяється на 3.0 з швидше ix35 Fuel Cell – за 9.5 с.

В переліку оснащення водневого кросовера система кругового огляду. Зображення з встановлених зовні автомобіля камер транслюється на дисплей мультимедійної системи, що дозволяє водієві бачити об'єкти, що опиняються в «мертвих» зонах бічних дзеркал, наприклад, при зміні смуги. Кросовер оснастять системами автоматичного паркування та утримання в смузі, а також адаптивним круїз-контролем.

Як відзначили в компанії, на деяких ринках Hyundai NEXO з'явиться вже на початку поточного року, а до 2025 року виробник планує представити 18 «зелених» моделей.

Продажі першого водневого кросовера Hyundai – ix35 Fuel Cell в Європі почалися в 2013 році. Модель з запасом ходу 594 км комплектувалася 136-сильним електромотором.

Джерело: Hyundai

Related