Honda відкрила новий кросовер Passport

Компанія Honda опублікувала перший відеотізер нового среднеразмерного кросовера Passport. Прем'єра новинки відбудеться 27 листопада, за день до офіційної прем'єри на автосалоні в Лос-Анджелесі. Виробництво кросовера Passport налагодять на заводі Honda в Алабамі.

Passport – четвертий кросовер Honda. У модельній лінійці марки йому відведено місце між CR-V і оновленим влітку цього року шестимісним Honda Pilot. В основі моделі лежить вкорочене шасі Pilot. Інформацію про силові агрегати потенційного конкурента Ford Edge і Nissan Murano, в компанії не розкривають.

Американську версію Honda Pilot 2019 модельного року марка представила влітку цього року. На місцевому ринку кросовер пропонується з 3.5-літровим атмосферним бензиновим мотором V6 потужністю 280 к.с., що поєднується з шестиступінчастим "автоматом" і повнопривідною трансмісією i-VTM4 з індивідуальними муфтами підключення задніх коліс. У версіях Touring і Elite в пару мотору передбачений вдосконалений 9-ступінчастий "автомат" (за замовчуванням кросовер рушає з другої передачі).

Джерело: Honda

Related