Honda показала інтер'єр нового електрокара

Honda показала приладову панель майбутнього електричного сітікара. Прототип новинки з'явиться на стенді марки на автошоу в Женеві. Європейські продажі серійного електрокара почнуться в кінці цього року.

Новий електрокар марки – це серійна версія Urban EV Concept, який дебютував в 2017 році на Міжнародному автосалоні у Франкфурті. Єдиний тизер салону прототипу дозволяє розглянути широкоформатний приладову панель, розділену на кілька екранів. З центрального дисплея здійснюється управління мультимедійною системою, зліва від нього знаходиться віртуальна «приборка», на два крайніх екрану виводиться картинка з камер бокового огляду. Під дисплеєм «мультімедійкі» встановлено ряд фізичних кнопок для регулювання звуку. Також видно кнопка аварійного освітлення, пара дефлекторів вентиляції в двох сторін від неї і блок клімат-контролю зі звичайними фізичними елементами управління.

Honda Urban EV Concept

Перші шпигунські фото прототипів серійної версії Urban EV з'явилися в мережі в листопаді минулого року. Хетчбек зберіг пропорції кузова, круглі передні фари, зарядний люк на капоті і потопаючі дверні ручки концепту, але при цьому втратив відкриваються проти руху автомобіля суїцидальних дверей, а квадратні задні ліхтарі замінили круглими. Крім того, в серію вийде п'ятидверна версія з п'ятимісцевим салоном.

Інформації про силову установку електрокара поки немає. З чуток, без підзарядки хетчбек зможе проїжджати близько 250 км.

Джерело: Honda

Related