Honda Civic вперше поєднав «автомат» і дизельний мотор

Honda виводить на європейський ринок нову версію моделі Civic з дизельним двигуном і дев'ятиступеневою автоматичною коробкою передач. Нова комбінація буде доступна як для чотирьох-, так і для п'ятидверного автомобіля.

Дизельна версія Honda Civic укомплектована добре знайомим двигуном 1.6 i-DTEC (120 к.с., 300 Нм), в пару до якого передбачений класичний дев'ятиступеневою «автомат» ZF 9HP, здатний «перескакувати» через кілька передач, наприклад, з 9-ї на 5-ю або з 7-го на 4-ю. Як заявляють в компанії, використання цієї пари забезпечило середня витрата 4.1л / 100 км. Крім економії палива було зафіксовано зниження рівня викидів CO2 до 108 г / км у чотирьохдверного седана і до 109 г / км у п'ятидверного хетчбека в оновленому комбінованому європейському циклі NEDC. З місця до 100 км / с новий Civic розганяється за 11 с, а максимальна швидкість складає 200 км / ч.

Новий 1.6 i-DTEC від Honda – один з перших двигунів, який буде офіційно протестований за допомогою процедури Real Driving Emission (RDE) для перевірки рівнів викидів оксидів азоту і твердих частинок . «Дизель» має поліпшену систему очищення вихлопних газів і новий каталізатор.

Джерело: Honda

Related