Honda анонсувала «двухдверку» Sports EV Concept зі штучним інтелектом

На прийдешньому Токійському автосалоні Honda представить Sports EV Concept. Дебют електричного спорткара з штучним інтелектом відбудеться 25 жовтня.

Підігріваючи інтерес до моделі, компанія показала ескіз концепту, зазначивши, що в автомобілі «ефективно поєднуються електрична силова установка і штучний інтелект». Більш докладної технічної інформації про новинку поки немає. Цілком ймовірно, електричний спорткар буде мати кілька спільних рис з представленим на початку вересня у Франкфурті Urban EV Concept.

В дизайні компактного купе проглядаються риси вже знайомого ретро-футуристичного стилю. Квадратні задні ліхтарі, опуклі крила і похилий дах роблять його досить привабливим зовні. На приладовій панелі, наскільки її дозволяють розглянути задні і праві бічні стекла, широкий дисплей, як і у концепту Urban EV, серійний випуск якого почнеться в 2019 році.

Всю інформацію про новинку Honda надасть 25 жовтня. Крім концептів Urban EV і Sports EV на 45-й Токійський автосалон компанія привезе концепт NeuV, вперше представлений в січні на виставці CES в Лас-Вегасі, новий скутер Super Cub 125C і ювілейний варіант скутера Super Cub 110. Поява на автосалоні останніх приурочено до 60 річчю Super Cub і випуску 100 мільйонів одиниць легендарного мотоцикла.

Джерело: Honda

Related