Honda Accord, Volvo XC60 та Lincoln Navigator перемогли в американському «Автомобіле року»

На автосалоні в Детройті назвали переможців конкурсу «2018 North American Car, Utility and Truck of the Year». Легковим автомобілем року американці вибрали седан Honda Accord, в об'єднаній категорії кросоверів і мінівенів переміг Volvo XC60, а в класі великих позашляховиків найбільше голосів журі зібрав Lincoln Navigator.

На останньому етапі відбору конкурсу NACTOY седан Honda Accord випередив Toyota Camry і Kia Stinger. Кросовер Volvo XC60 другого покоління обійшов у своїй категорії позашляховик Alfa Romeo Stelvio і мінівен Honda Odyssey. А Lincoln Navigator на думку журі виявився цікавішим, ніж Chevrolet Colorado ZR2 і Ford Expedition.

Черговий «Північноамериканський автомобіль року» став 24-м за рахунком. Журі конкурсу складається з 60 автомобільних журналістів США і Канади, а незалежний підрахунок голосів забезпечують експерти відомої консалтингової та аудиторської компанії Deloitte. Відбір конкурсу стартував у червні 2017 року і включав три відбіркових етапи. За правилами NACTOY до відбору допускалися тільки транспортні засоби нового покоління або машини, які отримали серйозне оновлення в поточному модельному році.

Переможці NACTOY 2018: Honda Accord, Volvo XC60, Lincoln Navigator.

В минулому році кращими автомобілями Північної Америки були названі електромобіль Chevrolet Bolt, мінівен Chrysler Pacifica і пікап Honda Ridgeline.

Нагадаємо, що раніше «Автомобіль року 2017/2018» вибрали в Японії – і це теж був новий Volvo XC60. А ім'я переможця європейського конкурсу стане відомо в березні на Женевському автосалоні.

Джерело: NACTOY

Related