Holden представив віртуальний гіперкар майбутнього

Належна General Motors австралійська компанія Holden представила концепт електричного гоночного гіперкара – Time Attack, існуючого у вигляді комп'ютерних тривимірних моделей. Віртуальна новинка створена на честь 50-ої річниці з дня першої перемоги Holden в 1000-кілометровій гонці Bathurst і 70-річчя бренду.

Гоночна «двухдверка» розроблена спільними зусиллями підрозділів GM Holden Design і Engineering і є цифровий рекламою компанії. Як стверджують автори проекту, не дивлячись на те, що гіперкар існує тільки у віртуальному середовищі, всі його деталі ретельно опрацьовані, точно також як і при створенні реального автомобіля. За допомогою визуализаторов Time Attack вже проїхав по австралійському автодрому Mount Panorama Circuit.

Holden Time Attack побудують навколо карбонового монокока зі стільниковим сердечником з целюлози, інтегрованими зонами деформації та захисним «коконом». Кузов автомобіля виготовлять з карбон-кевларових панелей з полікарбонат-графенових нанокомпозитний покриттям. В абсолютно плоскому днищі гіперкара буде чотири тунелю для проходження повітря, загнуті до верху в задній частині автомобіля. Створюючи ефект трубки Вентурі, вони знизять аеродинамічний опір.

Гіперкар укомплектують чотирма електромоторами однакової потужності. Сумарна віддача силової установки складе 1360 л.с. і 3240 Нм крутного моменту. Кожен з моторів поєднується з індивідуальною триступеневої планетарної коробкою передач. Всі чотири коробки працюють синхронно, а на першій передачі тяга на колесах досягає 9620 Нм. Розрахунковий час розгону з 0 до 100 км / год – 1.25 секунди, максимальна швидкість – 480 км / ч.

Харчування моторів забезпечить графеновий акумулятор ємністю 25 кВт · год. Час повного відновлення заряду батареї від 1000-кіловатної зарядної станції – 90 секунд.

Джерело: Holden

Related