Хетчбек Sandero Stepway випустять в самій бюджетній версії Urban

Марка Dacia представила саму бюджетну версію хетчбека Sandero Stepway – Urban. Новинка отримала 75-сильний трициліндровий мотор SCe і базовий цінник 10.5 тисяч євро.

Нове виконання «Сандеро Степвей» отримало темні рейлінги, хромовані вставки в решітці радіатора і 16-дюймові колісні диски в кольорі Bayadere Dark Metal. У комплектацію входить кондиціонер, медіасистеми USB, AUX, Bluetooth і кнопками управління на кермі і водійське крісло з регулюванням по висоті.

Раніше для європейського ринку Sandero Stepway комплектувався 0.9-літровим бензиновим трициліндровим турбомотором потужністю 90 л.с. і 1.5-літровим дизельним двигуном dCi аналогічної потужності. Трициліндровий мотор об'ємом 1.0 літр був доступний тільки звичайному Sandero. Тепер він з'явився і в моторній гамі «європейського» Sandero Stepway.

Нова версія зробила популярну модель ще доступніше. На європейському ринку Sandero Urban Stepway з мотором SCe потужністю 75 л.с. буде коштувати € 10 500 включаючи ПДВ. Мінімальна ціна Sandero Stepway з 90-сильним бензиновим турбомотором і механічною коробкою передач становить € 12 720. Максимальний цінник за хетчбек з дизельним мотором такої ж потужності і «роботом» Easy-R – € 14 870.

Джерело: Renault

Related