Хетчбек Geely Emgrand GS обзавівся електричної версією

В Китаї представлена ​​електрична версія хетчбека Geely Emgrand GS – GSe. На ринку новинка з'явиться 9 червня. З урахуванням державних субсидій електрокар буде коштувати 110 тисяч юанів або $ 17 143.

Зовні GSe виглядає майже так само, як і стандартний хетчбек, оновлена версія якого вийшла навесні поточного року. У електрокара інші бампери і закрита фальшрадиаторная ґрати.

Електрокар укомплектований модернізованою силовою установкою від седана Emgrand EV. Віддача електромотора складає 163 л.с., ємність літій-іонного акумулятора, – 52 кВт · год. На одному заряді електрокар може проїхати 353 км, а при їзді з постійною швидкістю в 60 км / год – 460 км.

У стандартній комплектації передбачена панорамний дах і 18-дюймові колісні диски. Клієнти зможуть вибрати білий, синій, червоний, помаранчевий і золотистий колір кузова.

Салон електричної новинки повністю повторює салон бензинового хетчбека. Тут такі ж сидіння, цифрова приладова панель, система очищення повітря і медіасистеми з восьмидюймовим дисплеєм і голосовим управлінням. Єдина відмінність – обертається селектор коробки передач замість важеля.

Габаритні розміри GSe: довжина – 4440 мм, ширина – одна тисяча вісімсот тридцять три мм, висота – 1560 мм, розмір колісної бази – 2700 мм.

В моторній гамі базового хетчбека Geely Emgrand GS 1.8-літровий "атмосферник" і 1.4-літрова «турбочетверка». Потужність обох моторів 133 к.с., відмінність у моменті, що крутить: 170 Нм – у першого, і 215 Нм – у другого. Трансмісії – шестиступінчаста механічна коробка передач і шестидіапазонний «робот».

Джерело: Drive

Related