Hankook R13 – популярні моделі

Покришки від південнокорейського бренду Hankook завоювали симпатії автомобілістів з усього світу. Випускаються вони в широкому асортименті, підібрати їх можна на легковика різних класів вантажопідйомності.

Сьогодні фірмові покришки продаються по всьому світу. Не потрібно летіти в Ю. Корею, щоб запастися змінним комплектом. На Lester.ua Hankook R13, наприклад, і шини інших ходових розмірів доступні в різних сезонних варіантах.

Інноваційні технології в основі виробництва

Покришки від «Ханкук» не дарма отримали визнання у всьому світі. Продукти бренду відносяться до високотехнологічних виробів, при створенні яких використовуються сучасні технології та розробки. Всі шини з лінійки виробника виробляються при застосуванні концепції Kontrol Technology. Вона присутня на кожному етапі досліджень і розробкою покришок. Як відзначають інженери, особлива увага приділяється кінетики. Всі розробки націлені на те, щоб поліпшити показники гуми в момент руху. Сама ж концепція спрямована на те, щоб зробити можливим повну взаємодію водія, автомобіля і поведінки шин.

Важливими орієнтирами для компанії виступають показники надійності, безпеки, екологічності та комфортності. На них роблять упор при виробництві гуми для легкових авто, гоночних болідів. На думку розробників, будь-яка покришка з лінійки бренда – Hankook R15 для великовагових легковиків (позашляховиків, зокрема) або інших розмірів – повинна відповідати встановленим вимогам до якості.

Рішення на будь-яку погоду

Прагнення зробити їзду комфортною і безпечною, незалежно від дорожніх умов, вилилося в розробку автогуми для легковиків всіх типів сезонності. Якщо говорити про шини одного з найпопулярніших розмірів – R13, то в колекції Hankook вони доступні в:

зимовому; шипованому; літньому; всесезонне варіанті.

Winter I * Pike, Winter I * Cept – краще рішення для скількох доріг. За рахунок спеціальної формули суміші вони зберігають еластичність навіть при сильних морозах, а агресивні елементи в дизайні протектора забезпечують їм стійкість на зледенілих ділянках. Для підкорення екстремальних зимових доріг можна підібрати автошини Hankook Winter I * Pike RS W419 шип. Металеві елементи в конструкції покришки забезпечують надійний контакт з проблемним покриттям.

Моделі Kinergy Eco, Optimo розроблялися спеціально для літа. Напівспортивний дизайн, чудові показники реакції на управління і стійкість до зношування швидко зробили їх популярними на ринку. Наявність влагоотводящие канавок робить їх безпечними для їзди по мокрому асфальту, покращує стійкість до ефекту аквапланування. Всесезонні моделі Optimo 4S – практичне рішення для тих, хто експлуатує машину в щадному режимі. Досить надійні як на сухому, так і на мокрому асфальті, вони демонструють відмінні гальмівні властивості, що дозволяє використовувати їх на протязі всього року.

Інтернет-магазин Шин Lester.ua

Related