Гіперкар Bugatti Chiron тепер можна зібрати з Lego

Компанія Lego випустила модель гіперкара Bugatti Chiron. Конструктор серії Technic повторив справжній автомобіль навіть в дрібницях – у нього є регульоване антикрило, двигун W16, восьмиступінчастою коробка передач і навіть унікальний серійний номер.

Набір вартістю $ 349.99 складається з 3599 деталей, з яких можна зібрати модель Bugatti Chiron в масштабі 1: 8, що досягає 56 см в довжину , 25 см – в ширину і 15 см – у висоту. Кожна модель має свій унікальний серійний номер.

В комплект входить інструкція по збірці в вигляді ілюстрованого подарункового видання, що розповідає про самому гіперкар, а також деталізований кокпіт з рухомими підрульовими перемикачами швидкостей, підвіска, колісні диски з низькопрофільною гумою, дискові гальма, аеродинамічний обвіс з активним заднім антикрилом, двигун W16 з рухомими поршнями і інші елементи автомобіля. Крім того, власник отримає ключ від власного Chiron, за допомогою якого можна змінювати положення активного антикрила. Ще один сюрприз захований під катом – це невеликий чемоданчик.

До появи набору Bugatti Chiron однієї найскладніших моделей серії Technic був Porsche 911 GT3 RS з повністю функціональним механізмом, що імітує роботизовану коробку PDK з двома зчепленнями. Моделька складалася з 2704 деталей. До неї додавалася інструкція по збірці на 600 сторінках.

Джерело: Lego

Related