Goodyear анонсувала будівництво нового автоматизованого шинного виробництва

Goodyear Tire & Rubber Company, розвиваючи свою модель комплексного бізнесу, оголосила про плани по створенню нового підприємства в Люксембурзі. Інноваційний виробничий процес, який буде запущений на цьому заводі, задовольнить зростаючий попит на преміальні шини.

Новий процес під назвою Mercury, який використовує адитивні технології, буде повністю автоматизованим. Завдяки йому компанія зможе виробляти шини преміум-сегмента невеликими партіями для замовлень на вторинному ринку, а також від партнерів, що використовують шини Goodyear для первинної комплектації.

Під час церемонії закладки фундаменту нового заводу Річард Дж. Крамер, глава правління, генеральний директор і президент Goodyear, анонсував запуск Mercury і розповів про подальші плани.

«Концепція Mercury дозволила зробити виробничі процеси в шинної індустрії більш гнучкими і гідно відповісти на виклик, який кидає нам ринок, оскільки кількість моделей автомобілів і різних варіантів їх комплектацій продовжує збільшуватися, – каже Річард Крамер . – Із запуском Mercury ми зможемо швидко задовольняти зростаючий попит на виконання замовлень невеликих обсягів, оперативно доставляючи клієнтам високоякісні преміальні шини Goodyear.

Mercury виведе на новий рівень комплексну модель ведення бізнесу, що об'єднує всі наші активи – від виробничих потужностей і до споживачів, які купують продукцію Goodyear онлайн і в роздрібних магазинах. Новий завод доповнить існуючі потужності і дасть нам відмінне конкурентна перевага ».

Відкриття заводу, розташованого неподалік від інноваційного центру Goodyear в Люксембурзі і випробувальних автодромів, заплановано на 2019 рік. У це виробництво компанія інвестує 77 млн ​​доларів, завод буде випускати близько 500 тис. Шин щорічно і створить майже 70 нових робочих місць.

Технологія, використовувана в процесі виробництва Mercury, розроблялася і тестувалася протягом останніх 5 років в центрах інновацій і розробок Goodyear. Назва Mercury відсилає до Меркурія, давньоримського бога торгівлі і покровителю мандрівників. Саме його «крилаті» сандалі вибрав для логотипу Goodyear засновник компанії Франк Зіберлінг.

Related