Голландці побудували позашляхову версію Bentley Continental GT

Компанія Classic Yountimer Consultancy з Нідерландів виставила на продаж внедорожную версію купе Bentley Continental GT. Автомобіль в стилістиці Porsche 911 Safari виготовили фахівці дилера.

Купе побудовано на основі автомобіля зразка 2004 модельного року, що належав французькому дилера марки. На момент переробки Bentley Continental GT встигло проїхати близько 85.2 тисяч кілометрів. На автомобіль встановили нову підвіску зі збільшеним дорожнім просвітом і пластикові розширювачі колісних арок. Крім того, на даху купе з'явилися рейлінги і запасне колесо. Салону автомобіля зміни не торкнулися. Він як і раніше оброблений натуральною шкірою коньячного кольору і деревом.

Bentley Continental GT від Classic Yountimer Consultancy укомплектовано стандартним шестилітровим твін-турбо мотором W12 потужністю 560 к.с. (650 Нм) і системою повного приводу. Динамічні характеристики автомобіля не повідомляються. Звичайне купе з таким агрегатом прискорюється з місця до 100 км / год за 4.8 с. Максимальна швидкість становить 318 км / ч.

Related