General Motors показав автомобіль без керма і педалей

General Motors показав перше зображення інтер'єру безпілотника Cruise AV, побудованого на базі електрокара Chevrolet Bolt. У салоні автомобіля, який планують використовувати в сервісах райдшерінга, немає ні рульового колеса, ні педалей.

Автомобіль оснащений двадцятьма одним радаром, шістнадцятьма камерами і п'ятьма лазерними далекомірами (LiDAR). Розроблені GM алгоритми здатні розпізнавати і класифікувати будь-які об'єкти (транспортні засоби, пішоходів тощо), а також передбачати траєкторію їх руху. Використовуючи штучний інтелект і алгоритми машинного навчання, обчислювальна система Cruise AV приймає рішення з урахуванням погодних умов, рівня освітленості і виявлених лидара перешкод.

Комерційна експлуатація моделі почнеться в 2019 році. Запит на використанні Cruise AV на дорогах загального користування вже направлений виробником в Національну адміністрацію безпеки дорожнього руху США (NHTSA).

Про те, що GM і сервіс таксі Lyft почнуть спільне тестування автономних Chevrolet Bolt на дорогах загального користування повідомлялося в 2016 році. У разі успіху, партнери планували запустити сервіс в одному з міст США.

Джерело: Motor

Related