Geely дала старт виробництву електричного кросовера Emgrand GSE

Компанія Geely почала серійне виробництво свого першого повністю електричного кросовера Emgrand GSE. Заявлений запас ходу на одному заряді акумулятора – до 460 км.

Електричний кросовер Emgrand GSE укомплектований 163-сильним мотором на постійних магнітах. Максимальний крутний момент електродвигуна – 250 Нм. Мотор живиться від літій-іонної батареї енергоємністю 52 кВт · год, здатної зарядиться до 80% ємності за 30 хвилин. Такий ефективності зарядки вдалося досягти за рахунок системи контролю температури батареї ITCS 2.0, що продовжує життєвий цикл акумулятора і стабілізуючою експлуатацію в будь-яких температурних умовах, а також знижує втрати заряду в зимовий період. На одному заряді електрокар може проїхати 353 км, а при їзді з постійною швидкістю в 60 км / год – 460 км.

Emgrand GSE оснащений сучасними системами: мобільний інтернет, бездротова зарядка мобільних пристроїв, подвійні інтерактивні смарт монітори, смарт ключі і голосове управління, яке використовується для активації навігаційної і мультимедійних систем , клімат-контролю, а також управління вікнами бічних дверей.

Водієві пропонується два їздових режиму: Eco і Sport. Перший дозволить економити заряд батареї, другий – продемонструє «драйверський» характер електрокара. У списку систем безпеки електронна система стабілізації руху (ESP) дев'ятого покоління від компанії BOSCH, інтелектуальна система моніторингу тиску в шинах TPMS, система кругового огляду, система управління напругою електромережі, паркувальні радари і бортова трафік-камера з високою роздільною здатністю. Також передбачені 6 подушок безпеки і ремені з преднатяжителями.

Джерело: Geely

Related