Гібридний кросовер Audi SQ8 помічений під час тестів

Сімейство Q8 поповниться двома новими кросоверами: «зарядженої» версією під назвою Audi SQ8 і топової Audi RS Q8.

Звичайні версії п'ятиметрового Q8 вже не раз потрапляли в об'єктиви фотокамер і ось тепер фотографи помітили «запальничку» з оригінальними плоскими ходовими вогнями і інтегрованою в задній бампер четвіркою вихлопних труб. Від базової версії SQ8 відрізняється повітрозабірником, посиленими гальмами і колісними дисками.

Цілком ймовірно, що кросовер отримає той же чотирьохлітровий дизельний мотором з електричним компресором, що і SQ7 (435 к.с. і 900 Н · м). Кілька можуть змінитися тільки настройки.

Очікується поява і топової версії RS Q8. Офіційної інформації про модель в компанії не надають. Імовірно, кросовер отримає гібридну силову установку, створену на базі чотирилітрової бітурбований «вісімки» (640 к.с. і 820 Н · м), ідентичною мотору, встановленому на Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid (680 к.с. і 850 Н · м).

Серійний випуск Q8 почнеться вже в цьому році. Виробництво кросовера налагодять на заводі в Братиславі, де випускають Q7 і кузова для Bentayga. Мінімальна вартість звичайної версії приблизно € 64 тисячі. Коли з'являться «заряджені» SQ8 і RS Q8, поки не відомо.

Джерело: Drive Фото: Autocar

Related