Гібридне купе BMW i8 перетворили в автомобіль поліції

Німецьке тюнінг-ательє AC Schnitzer представило «поліцейську» версію гібридного купе BMW i8. Прем'єра спеціального спорткара в поліцейській лівреї відбулася в рамках міжнародної виставки автомобілів і тюнінгу в Ессені.

Спеціальний BMW i8 – п'ятий проект AC Schnitzer, розроблений в рамках проекту Tune! It! Safe !, проведеного за підтримки Асоціації німецьких автомобільних тюнерів і Федерального міністерства транспорту Німеччини.

Essen Motor Show-2018 є традиційним місцем показу спеціальних автомобілів в поліцейській лівреї. Починаючи з 2005 року, в Ессені щорічно дебютує один такий автомобіль. Для участі у виставці він повинен відповідати жорстким технічним стандартам, які висуваються в Німеччині до автомобільного тюнінгу.

Майстри з AC Schnitzer встановили на BMW i8 занижену на 20 мм підвіску і 21-дюймові ковані колісні диски, кожен з яких на 4.4 кг легше базового. «Поліцейський» гібрид оснащений новим аеродинамічним обвісом з карбоновим переднім спойлером, канардамі, масивним заднім антикрилом і трискладовим дифузором. Крім того, у купе карбонові дверні ручки, накладки на повітроводи, корпуси бічних дзеркал і деталі решітки радіатора.

В салоні встановили алюмінієві накладки на педалі і контролер системи iDrive, а також підрульові пелюстки. Для відповідності ідеї проекту, шоу-кар отримав поліцейську ліврею і проблискові маячки RTK 7 від Hella.

BMW i8 Coupe 2018 модельного року оснащений гібридною силовою установкою, що складається з 1.5-літрового бензинового мотора потужністю 231 к.с. (320 Нм), електродвигуна і літій-іонного акумулятора, ємністю 11.6 кВт⋅ч. Сукупна віддача силової установки становить 347 к.с. Запас ходу на електротязі – 55 км. Споживання палива в комбінованому циклі складає 1.9 л / 100 км. З місця до 100 км / год купе прискорюється за 4.4 с. Максимальна швидкість обмежена на 250 км / ч.

Джерело: AC Schnitzer

Related