ГАЗ пояснив, навіщо в «ГАЗелі» тетріс

В бортових комп'ютерах фургонів «ГАЗель NEXT» з'явився «Тетріс». Як відзначили в компанії, гра використовується для перевірки якості зображення на дисплеї.

«Система контролю якості виготовлення автомобілів« ГАЗель NEXT »включає величезну кількість різних тестів. Один з них – перевірка зображення дисплея на приладовій панелі: важливо, щоб інформація, що відбивається на екрані, легко зчитувалася водієм під час руху, для цього все зони дисплея повинні максимально чітко відображати картинку. В даному випадку ця серйозна задача відмінно вирішується за допомогою … гри в «Тетріс». Гра, в якій по всьому екрану рухаються геометричні фігурки, дозволяє швидко і з максимальною точністю перевірити і роботу процесора, і функціонування всіх зон дисплея маршрутного комп'ютера », – йдеться в повідомленні, розміщеному на офіційній сторінці автовиробника в Facebook.

Подібну перевірку проходить кожен бортовий комп'ютер, встановлений на автомобілі «Групи ГАЗ», а щоб у водія не з'явилася спокуса зіграти в улюблену гру прямо під час руху, запустити її можна тільки виробляючи цілий ряд маніпуляцій.

Як стверджує автор ролика, розміщеного раніше в YouTube, гра активується при запущеному двигуні і тільки після того як водій тричі включить правий поворотник, двічі дальнє світло, п'ятикратно вичавить педаль зчеплення і підніме обороти двигуна до двох тисяч.

Але в компанії все ж не радять зловживати грою, «щоб уникнути передчасного виходу з ладу кнопок управління» бортового комп'ютера.

Related