Фірмовий інтер'єр Peugeot тепер використовується для човнів

Дизайн-центр Peugeot Design Lab і виробник вітрильних і моторних човнів Beneteau розробили концепт яхтової рубки, що отримала назву Sea Drive. Особливість даного продукту – інтер'єр, оформлений у фірмовій стилістиці Peugeot i-Cockpit.

Архітектура i-Cockpit використовується в моделях Peugeot 308 і Peugeot 3008. В інтер'єр Sea Drive встановлені такі ж, як у зазначених автомобілів рульове колесо, перемикачі та проекційний дисплей. Робота клімат-контролю, медіасистеми і навігації, двигунів і освітлення контролюється за допомогою 17-дюймового сенсорного дисплея з інтерфейсом Ship Control. В обробці інтер'єру розробники використовували шкіру і декоративні вставки кольору «матовий хром».

Підрозділ Peugeot Design Lab засноване в червні 2012 року. Це глобальний дизайн-центр французького бренду, який працює з клієнтами з різних сфер діяльності.

Перше покоління інтер'єру i-Cockpit з високо встановленої панеллю приладів і зрізаним по хорді рульовим колесом з'явилося в 2012 році на Peugeot 208. Інтер'єр другого покоління дебютував на кросовері Peugeot 3008. Характерними елементами «другого покоління» стали дисплеї: 12.3-дюймової цифровий приладовій панелі, на який може виводитися різна інформація і 8-дюймовий центральний.

Джерело: Peugeot

Related