Фірма Helite розробила першу переносну подушку безпеки

Французький виробник захисної екіпіровки для мотоциклістів і лижників Helite представив на CES 2018 першу в світі переносну подушку безпеки. Новинка під назвою Hip & # 39; Air зможе поглинати до 90 відсотків енергії удару, захищаючи стегна людини при падінні з невеликої висоти.

Hip'Air є ремінь з вентильованого тканини вагою 1 кг. У нього інтегровані подушки безпеки, акселерометри, гіроскопи, газогенератор і пластикова застібка, що є і активатором всієї системи. На застібці за допомогою стрілок вказано, як правильно надіти подушку безпеки. У разі неправильного розташування на тілі система сповістить користувача звуковим сигналом. Надуваються подушки трохи вище стегон і при ударі поглинають 90% ударної сили. Для порівняння, звичайна захисне екіпірування для мотоциклістів і лижників поглинає тільки 10% енергії удару.

За статистикою, падіння в середньому тривати 400 мілісекунд. Як заявляють в Helite, їх подушка безпеки реагує на чверть швидше. Так, на визначення падіння система витрачає 200 мілісекунд, ще 80 йде на розкриття подушки.

Продажі Hip'Air в Європі почнуться в березні поточного року. На ринку США подушка з'явиться у вересні. Вартість нового засобу захисту – 790 доларів. Для порівняння звичайна м'яка екіпірування в залежності від бренду в США коштує від 40 до 100 доларів.

Джерело: Helite

Related