Ford запатентував систему, що запобігає наїзди на мотоциклістів

В компанії Ford придумали як звести до мінімуму ДТП за участю мотоциклістів, що рухаються в міжряддя. Нова система зможе працювати з уже існуючим обладнанням.

У патентній заявці, зареєстрованої в Управлінні по патентах і товарних знаків США (USPTO), говориться, що система буде сповіщати водія про наближення мотоциклістів в міжряддя , завчасно виявляючи їх за допомогою штатних систем безпеки автомобіля – камер, радарів і датчиків. Особливо корисна вона для водіїв, тих, хто забуває подивитися в дзеркала, перед тим як змінити смугу.

Реалізація задумки не потребує багато часу, оскільки все використовуване системою обладнання вже встановлено на автомобіль. Більш того, вона може бути впроваджена навіть на бюджетних моделях.

Виграють від впровадження нової «фордовськой» розробки і безпілотники. Вручаючи автомобіль і власне життя системам автономного управління, водії все рідше дивляться в дзеркало заднього виду, що призводить до травмування мотоциклістів і велосипедистів, а іноді і до більш серйозних наслідків.

Джерело: FPO

Related