Ford Transit Connect і Courier пережили рестайлінг

Ford оновив легкі вантажопасажирські моделі. Рестайлінгу піддалися: Ford Tourneo Connect, фургон Transit Connect і мінівени Tourneo Courier і Transit Courier.

Оновлення торкнулися не тільки екстер'єру та інтер'єру. Всі чотири моделі отримали нові мотори і трансмісії, а також комплекс безпеки і мультимедійні системи.

Так в моторному лінійці Tourneo Connect і Transit Connect з'явився 1.5-літровий дизельний мотор EcoBlue, що відповідає нормам Euro 6.2. В агрегаті застосовані всі новітні розробки Ford в області поліпшення вприскування палива, роботи турбонаддува, зниження тертя і контролю складу вихлопних газів. Нова архітектура була випробувана на представленому в минулому році «дизелі» 2.0 EcoBlue.

Transit Connect

Другий варіант – 1.0-літрова бензинова «турботройка» EcoBoost з доопрацьованій системою впорскування та головкою блоку циліндрів, а також можливістю відключення одного циліндра при малих навантаженнях. У «базі» всі двигуни працюють з удосконалень 6-ступінчастою механічною коробкою передач. В пару 1.5-літровому «дизелю» EcoBlue в якості опції пропонується 8-ступінчастий "автомат".

Збільшився і список систем допомоги. Так комерційний Transit Connect, і п'ятимісний Tourneo Connect, і семимісний Grand Tourneo Connect тепер можуть запропонувати водієві інтелектуальну систему підтримки швидкості Intelligent Speed ​​Assist, комплекси Pre-Collision Assist з виявленням пішоходів, стабілізації при бічному вітрі і активної допомоги при парковці.

Tourneo Courier і Transit Courier оснастили модернізованими моторами: 1.5-літровим «дизелем» TDCi і бензинової «турботройкой» 1.0 EcoBoost. 5-ступінчасту механічну коробку передач на цих моделях замінила 6-ступінчаста. У той же час всі переваги дорестайлінгових моделей збережені. До них, в компанії зараховують місткі, як для мінівенів багажні відділення. Так при складених сидіннях заднього ряду розмір багажника пасажирського Tourneo Courier досягає тисячу шістсот п'ятьдесят шість л, а вантажного Transit Courier – 2400 л.

Обидві моделі отримали нову решітку радіатора і передній бампер, в салоні зміни торкнулися центральної консолі. Крім того, «Кур'єрів» оснастили мультимедійним комплексом Sync 3 з «ширяє» шестидюймовим центральним дисплеєм. Така ж система і у старших версій «Коннект».

На ринку оновлені моделі з'являться в 2018 році. Тоді і стане відома детальна інформація про характеристики.

Джерело: Drive

Related