Ford тестує новий «європейський» кросовер

Прототипи моделі, яка прийде на зміну Ford Fiesta, проходять випробування в Скандинавії.

Компанія Ford почала випробування нового кросовера на базі EcoSport. Прототипи новинки були помічені на імпровізованій трасі на замерзлому озері в Скандинавії.

На опублікованих Carscoops фото, прототипи в серійних кузовах, що дозволяє скласти уявлення, як буде виглядати новий серійний кросовер. Висока передня частина і похила лінія даху робить його схожим на чотирьохдверне купе. Витягнуті задні світлодіодні ліхтарі нагадують оптику нової Fiesta. Очікується, що кросовер отримає преміальний салон, поки ж на фото видно що знаходиться в стадії розробки приладова панель і рульове колесо від Fiesta.

У Ford вже є два кросовера на платформі Fiesta – EcoSport і Fiesta Active. Один з них – Fiesta Active – це просто завищений хетчбек, другий застарів. Поки що безіменний кросовер замінить EcoSport, щоб дати Ford сильний імпульс в одному з найгарячіших сегментів європейського ринку. Конкурентами новинки стануть такі компактні кросовери, як Mazda CX-3, Renault Captur, Hyundai Kona і Kia Stonic.

Раніше стало відомо, що виробництво нової моделі налагодять на заводі в Крайове в Румунії, де в даний час збирають EcoSport для європейського ринку. З чуток, новий кросовер вийде на ринок під ім'ям Puma, а публічний дебют очікується на автосалоні у Франкфурті.

Related