Ford планує використовувати доповнену реальність при розробці автомобілів

Дизайнери Ford використовуватимуть окуляри змішаної реальності при розробці нових моделей бренду. Технологія Microsoft дозволить «приміряти» віртуальні елементи дизайну майбутнього автомобіля на фізичну модель.

Проект під назвою Microsoft HoloLens вже проходить тестування в дизайн-студії Ford в Дірборні. За допомогою нової технології візуалізувати решітки, бічні дзеркала, інтер'єри та інші елементи автомобілів, а також створювати різні варіанти дизайну майбутньої моделі без виготовлення повномасштабних макетів можна вже в процесі проектування. Раніше на це йшли тижні і навіть місяці. Використовуючи можливості нової технології, дизайнери зможуть за лічені хвилини змінювати форми, розміри і текстури майбутніх елементів автомобілів.

«Дивно, що ми можемо комбінувати старі і нові моделі і голограми – заощаджуючи, таким чином, час і дозволяючи дизайнерам експериментувати і мріяти про ще більш стильних, розумних машинах», – сказав віце-президент Ford Джим Холланд. «Microsoft HoloLens – це потужний інструмент для дизайнерів».

Вбудований в окуляри комп'ютер, що працює на Windows 10, сканує об'єкт і створює голографічну версію елемента, розміри якого можна заміряти або змінювати, розглядаючи об'єкт під різними кутами огляду. Працюючи в команді, дизайнери можуть синхронізувати окуляри і залишати один одному візуальні і звукові повідомлення. Технологія Microsoft HoloLens дозволить дизайнерам і інженерам працювати разом, оцінюючи зручність і функціональність елементів майбутнього автомобіля ще на етапі проектування.

«З HoloLens ми можемо миттєво перегортати віртуальні зображення, щоб вирішити, в якому напрямку рухатися», – говорить менеджер по дизайну компанії Майкл Сміт. «Як дизайнер, ви хочете показати, а не просто сказати. Це набагато більш переконливо ».

В планах компанії використання технології доповненої реальності в більш складних технологічних процесах.

Джерело: Ford

Related