Ford озвучив плани на найближчі два роки

Компанія Ford анонсувала появу одразу кількох нових кросоверів в північноамериканській лінійці марки, в тому числі позашляховика Bronco нового покоління. У 2019 компанія представить купе Ford Mustang Shelby GT500, яке стане найпотужнішою дорожньої моделлю американської марки і буде комплектуватися компресорної «вісімкою» потужністю понад 700 к.с.

В цілому до 2020 року Ford замінить три чверті поточних моделей. Свої зусилля компанія має намір направити на виробництво електрокарів, гібридів, кросоверів, пікапів і комерційного транспорту. Крім Bronco виробник готується випустити кілька гібридних і «заряджених» кросоверів. У планах також випуск «зарядженого» Explorer ST, який поповнить лінійку Performance. Офіційний дебют моделі запланований на найближчий час.

Ford Explorer ST

Нова стратегія компанії передбачає випуск гібридних модифікацій таких популярних моделей, як Escape, Mustang, F-150, Explorer, а також розширення лінійки повністю електричних автомобілів. Одним з шести електромобілів, які Ford планує випустити до 2020 року, буде спорткар.

Ford Shelby GT500

Все новинки Ford отримають фірмовий пакет систем безпеки і «помічників» Co-Pilot360, що включає системи автоматичного гальмування з функцією виявлення пішоходів, утримання в смузі руху і моніторингу сліпих зон, а також камери заднього виду і функцію автоматичного перемикання дальнього світла. Крім того, всі нові «Форди» отримають підтримку стандарту 4G LTE.

Джерело: Ford

Related